Dynabook BSY065T1902102 D Replacement Notebook Power Supply
SKU: Dynabook-BSY065T1902102-D-Replacement-Notebook-Power-Supply
Special:
Product Information
- Name:
- SKU:
- Technical Details:
- Input:
AC 100 ~ 240V / 50 ~ 60Hz
- Ouput:
- 19VDC 2.1A - 3.42A 65W Max (Replacing genuine Dynabook 39W, 40W, 45W adapter)
- Dimensions:
3.74" x 1.69" x 1.10"
- Weight:
- 8.5 oz (2-prong power cord included)
- Power saving: LED power indicator
- Overload protection; Short circuit protection; Over temperature protection
- Compact and lightweight design
- UL listed AC power cord meets all FCC requirements; CE certified for safety
- Perfect fitting and 100% satisfaction guaranteed